Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknikel TÜRKİYE, boyasız göçük onarımı konusunda üstün Japon tekniklerini, dünyanın en iyi ekipmanlarını kullanarak, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerini, aracın orijinalliğini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın özel el aletleriyle düzeltilerek, eski haline getirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Gerek verdiği eğitimlerle gerekse sağladığı özel işçilik istihdamı ile yurt içi sermayeye katkı sağlamayı hedefleyen Teknikel TÜRKİYE, yurt çapında oluşturduğu geniş bayi ağı ile otomotiv sektörüne hizmet ve katkı sunmaya güçlü adımlarla devam etmektedir.

Firmamızın Politikası;

  • Kalite
  • Müşteri memnuniyeti
  • Güleryüzlü Hizmet

Neler Yaparız?

Teknikel TÜRKİYE olarak aracınızda oluşan dolu hasarı ve göçük, çökük, çukur, ezik, vuruk, çizik ve plastik parçalarda oluşan deforme çizik gibi noktalarda ; lokal yama, pasta cila, boya koruma yapmaktayız.

Dünyanın  en iyi marka özel ekipmanlarını kullanarak uyguladığımız son teknolojik yöntemlerle profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve siz değerli müşterilerimize iyi ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktır.

Neler Yaptık?

Teknikel TÜRKİYE, olarak yüzlerce projeyi hayata geçirdik. Ama en önemlisi;müşterilerimizi dinlemeyi, uygun bütçelerle kaliteli işler yapmayı, taklitçi olmak yerine özgün olmayı, inovasyonun önemini, proje hayata geçmeden deformasyonu engellemeyi, müşterilerimizle birlikte, aynı tarafta kürek çekmeyi, etkili ve etkin çözümler üretmeyi ve tüm bunları yaparken de doğal ve samimi olmayı öğrendik.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama ve çevreye katkıda bulunan, ülkemiz Oto Kaporta Onarım sektöründe önder bir otomotiv firması olmak ve dünya standartlarında, gelişen otomotiv teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.

Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz.

Firmamızın ana hedefi; ürettiği hasar onarım işleri ile yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi personel ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Modern teknolojinin elverdiği en ileri oto kaporta tekniklerini en yeni otomotiv malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir.

Vizyonumuz

Teknikel TÜRKİYE olarak vizyonumuz, temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, otomotiv ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımız gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.

Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı göstermek,
Müşterilerimiz için güvenli yapılar, mekanlar ve iş ortaklıkları yaratmak,
Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek,
Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam etmektir.

 

Değerlerimiz

  • Kurumsallık
  • Güvenilirlik
  • İnsan Odaklılık
  • Kalite Odaklılık
  • Etik İlkeli Yönetim
  • Sürekli Gelişim
  • İnovasyon & Uzmanlık

 

 

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formumuzu Doldurun